SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
62 500 €
(563 € / m²)
Prodaja
5
1
111 m²
Rue du Vieux Couvent, Forbach

spavaća soba5
stan111 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Grégory Flaus vous propose: Appartement 5 pièces – 110.8 m² – Forbach (centre-ville - quartier gare)Appartement situé en centre-ville, à ...

Ostalo
Dob ponude: 8dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

Rue du Vieux Couvent, Forbach
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu