SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
189 250 €
(3 441 € / m²)
Prodaja
3
1
55 m²
Rue des Sables, Fontenay-le-Fleury

spavaća soba3
stan55 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Dans une petite résidence soigneusement entretenue, idéalement située à proximité immédiate de toutes les commodités, découvrez cet appartement 3 pièc...

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Rue des Sables, Fontenay-le-Fleury
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Cama Immobilier

Slični oglasi

Slično u inozemstvu