SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
229 000 €
(4 164 € / m²)
Prodaja
3
1
55 m²
Rue des Ormeaux, Fontenay-aux-Roses

spavaća soba3
stan55 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Aurelien Belot vous propose: À seulement 800 m du tramway T6, au sein d’une copropriété bien entretenue avec gardien, découvrez ce bel ap...

Ostalo
Dob ponude: 9dana
Ažurirano: 9dana

Lokaliteti

Rue des Ormeaux, Fontenay-aux-Roses
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu