SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
234 000 €
(1 918 € / m²)
Prodaja
5
1
122 m²
Tunnel de Foix, Foix

spavaća soba5
stan122 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Maison 5 pièces 122 m2 Foix Le Vignoble. Charmante maison située dans le quartier du vignoble face aux montagnes et exposée plein sud sur son terrai...

Plin
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Tunnel de Foix, Foix
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Selection Habitat - ARIEG'IMMO LAVELANET

Slični oglasi

Slično u inozemstvu