SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
96 900 €
(1 182 € / m²)
Prodaja
3
1
82 m²
Avenue du Château, Flers

spavaća soba3
stan82 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Sur la commune de Flers, proche des commodités, en centre ville, ACTIFIMMO vous propose cet appartement lumineux + garage situé au 3 éme étage sans as...

Ostalo
Dob ponude: 66dana
Ažurirano: 16dana

Lokaliteti

Avenue du Château, Flers
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ACTIFIMMO

Slični oglasi

Slično u inozemstvu