SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
329 000 €
(4 768 € / m²)
Prodaja
3
1
69 m²
Route de Meyrin, Ferney-Voltaire

spavaća soba3
stan69 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Réf. 1974JB

Situé à Ferney-Voltaire, découvrez ce bel appartement T3 de 69 m², situé au 5ᵉ étage d’une résidence bien entretenue.

Plin
Dob ponude: 4dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

Route de Meyrin, Ferney-Voltaire
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Swixim Pays de Gex

Slični oglasi

Slično u inozemstvu