SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
215 000 €
(3 644 € / m²)
Prodaja
3
1
59 m²
Rue Sadi Carnot, Faches-Thumesnil

spavaća soba3
stan59 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

iad France - Alexis Collet vous propose: Appartement T3 avec terrasse et jardin – Résidence de 2017 – Faches-Thumesnil, Quartier Mont-de-Faches, rue H...

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Rue Sadi Carnot, Faches-Thumesnil
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu