SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
179 900 €
(3 748 € / m²)
Prodaja
2
1
48 m²
Rue André Lalande, Évry-Courcouronnes

spavaća soba2
stan48 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

MYFACTOTUM - Votre partenaire immobilier depuis 2016 Appartement T2 Lumineux avec Balcon - Vue Dégagée - Ascenseur au prix de 179 900 €Un écrin de vie...

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Rue André Lalande, Évry-Courcouronnes
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

MYFACTOTUM

Slični oglasi

Slično u inozemstvu