SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
180 000 €
(2 118 € / m²)
Prodaja
4
1
85 m²
Route Nationale 7, Évry-Courcouronnes

spavaća soba4
stan85 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Géraldine Godmez vous propose: AU CŒUR D'EVRY, un appartement de type T 4 en résidence fermée avec BALCON et PARKING la résidence vient d...

Ostalo
Dob ponude: 64dana
Ažurirano: 64dana

Lokaliteti

Route Nationale 7, Évry-Courcouronnes
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu