SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
1 890 000 €
(6 774 € / m²)
Prodaja
3
1
279 m²
Quai Charles-Albert Besson, Évian-les-Bains

spavaća soba3
stan279 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

In the prestigious setting of the historic Parc residence, the iconic location where the Evian Accords ending the Algerian War were signed, discover t...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

TerasaPogledZasebna kuhinjaNamještenoVisoki stropovi

Ostalo
Dob ponude: 155dana
Ažurirano: 79dana

Lokaliteti

Quai Charles-Albert Besson, Évian-les-Bains
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

HOME HUNTS

Slični oglasi

Slično u inozemstvu