SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
93 500 €
(1 438 € / m²)
Prodaja
4
1
65 m²
Rue Saint-Mars, Étampes

spavaća soba4
stan65 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Mikael Guinada vous propose: En plein coeur d'Etampes !Venez retrouver cet appartement au premier étage en plein coeur du centre-ville d'...

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Rue Saint-Mars, Étampes
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu