SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
218 400 €
(4 853 € / m²)
Prodaja
2
1
45 m²
Rue Clemenceau, Erquy

spavaća soba2
stan45 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Un appartement de 45m2 habitables comprenant: Entrée, séjour, cuisine ouverte, chambre, salle d'eau, water-closet, rangement. Balcon avec vue dégagé, ...

Električni
Dob ponude: 10dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Rue Clemenceau, Erquy
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

VETIER

Slični oglasi

Slično u inozemstvu