SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
72 000 €
(1 600 € / m²)
Prodaja
2
1
45 m²
Rue de la Préfecture, Épinal

spavaća soba2
stan45 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Opportunité spéciale investisseur - Bel appartement rénové, déjà loué, avec place de stationnement et cave. Ce spacieux T2 se compose d'une entrée, d...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

PogledOtvoreni dnevni boravakZaseban wcNakon renovacije

Ostalo
Dob ponude: 130dana
Ažurirano: 28dana

Lokaliteti

Rue de la Préfecture, Épinal
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

l'Adresse Malzéville - l'Adresse Malzéville

Slični oglasi

Slično u inozemstvu