SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
213 000 €
(4 532 € / m²)
Prodaja
2
1
47 m²
Rue d'Émery, Émerainville

spavaća soba2
stan47 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Résidence récente Le Parc du Château de Malnoue VENDU LOUE Nous vous proposons ce deux pièces, comprenant une entrée, un séjour avec une terrasse de...

Plin
Dob ponude: 39dana
Ažurirano: 39dana

Lokaliteti

Rue d'Émery, Émerainville
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

l'Adresse - Cur de ville - l'Adresse Champs-sur-Marne

Slični oglasi

Slično u inozemstvu