SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
1 134 000 €
(3 706 € / m²)
Prodaja
6+
1
306 m²
Avenue Raymond de Veyssière, Écully

spavaća soba6+
stan306 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

ÉCULLY CENTRE – Just a stone’s throw from shops and schools, within a property boasting rare architectural character, this prestigious ground-floor ap...

Ostalo
Dob ponude: 57dana
Ažurirano: 51dana

Lokaliteti

Avenue Raymond de Veyssière, Écully
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

BARNES Lyon

Slični oglasi

Slično u inozemstvu