SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
249 900 €
(3 124 € / m²)
Prodaja
4
1
80 m²
Rue d'Enghien, Eaubonne

spavaća soba4
stan80 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Situé à Eaubonne, cet appartement de 4 pièces d'environ 80 m2 offre un cadre de vie confortable et recherché. Installé au 4e étage d'un immeuble des a...

Ostalo
Dob ponude: 4dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

Rue d'Enghien, Eaubonne
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ZEFIR IMMOBILIER

Slični oglasi

Slično u inozemstvu