SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
210 000 €
(2 593 € / m²)
Prodaja
4
1
81 m²
Rue d'Enghien, Eaubonne

spavaća soba4
stan81 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Bienvenue dans cet appartement d'exception de 81 m² situé au 5e étage d'un immeuble avec ascenseur, en plein cœur d'Eaubonne. Récemment rénové avec so...

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Rue d'Enghien, Eaubonne
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ZEFIR IMMOBILIER

Slični oglasi

Slično u inozemstvu