SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
263 900 €
(3 615 € / m²)
Prodaja
4
1
73 m²
Boulevard Henri Barbusse, Draveil

spavaća soba4
stan73 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Au cœur de Draveil, cet appartement de 4 pièces d'environ 73 m2, situé au 1er étage d'une petite copropriété, offre un cadre de vie à la fois convivia...

Električni
Dob ponude: 4dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

Boulevard Henri Barbusse, Draveil
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ZEFIR IMMOBILIER

Slični oglasi

Slično u inozemstvu