SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
124 000 €
(1 771 € / m²)
Prodaja
4
1
70 m²
Chemin du Puits, Dordives

spavaća soba4
stan70 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Rachel Masson vous propose: Appartement de standing au cOEur historique de Ferrières-en-Gâtinais, à moins de 7 minutes de Dordives – 70 m...

Ostalo
Dob ponude: 58dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Chemin du Puits, Dordives
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu