SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
218 000 €
(4 955 € / m²)
Prodaja
2
1
44 m²
Rue Auguste et André Rouzée, Domont

spavaća soba2
stan44 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

iad France - Myriam Dao vous propose: Appartement 2 pièces – 44 m² – Jardin 35 m² – Parking – Résidence récente et sécuriséeIdéalement situé à quelque...

Parametri

Oprema i značajke

Generirano iz umjetne inteligencije

Otvoreni dnevni boravakZaseban wcSigurnost

Ostalo
Dob ponude: 6dana
Ažurirano: 6dana

Lokaliteti

Rue Auguste et André Rouzée, Domont
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu