Popis ponuda
3
3
598 000 €
(8 925 € / m²)
Prodaja
3
1
67 m²
Avenue des Thermes, Divonne-les-Bains
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
3
stan
67 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
125589LK01C - COMPLETION summer OF 2024: A233: Apartment 67,94 m2: entrance 7,57 m2; living room and kitchen - 30,22 m2; bedroom 12,82 m2; second bedr...
Prikaži puni opis
Parametri
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
491dana
Ažurirano:
490dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Avenue des Thermes, Divonne-les-Bains
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.