Popis ponuda
12
12
12
995 000 €
(4 422 € / m²)
Prodaja
5
1
225 m²
Boulevard des Epinettes, Divonne-les-Bains
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
5
stan
225 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
Ref. 1814SR
Divonne-les-Bains, Arbère area, close to amenities (schools and bus), in a quiet, discreet location, in a small condominium, you'll be ...
Prikaži puni opis
Parametri
Oprema i značajke
Garaža
Internet
Vrtovi
Generirano iz umjetne inteligencije
Oznake automatski generira umjetna inteligencija na temelju fotografija i opisa nekretnina.
Terasa
Kamin
Zaseban wc
Kat
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Ostalo
Energetski intenzitet:
Energetski certifikat (EPC) ocjenjuje energetsku učinkovitost na ljestvici od A do G.
C - Ekonomično
Vrsta zgrade:
Ostalo
Vrsta grijanja:
Plin
Prikaži sve parametre
Dob ponude:
108dana
Ažurirano:
108dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Boulevard des Epinettes, Divonne-les-Bains
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.