Popis ponuda
10
10
10
419 000 €
(8 915 € / m²)
Prodaja
3
2+
47 m²
Boulevard Féart, Dinard
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
3
stan
47 m²
kupaonice
2+
Prevedi na engleski
à Dinard, dans le très recherché quartier de La Malouine, à seulement 200 mètres de la mer et à proximité immédiate du centre-ville, découvrez...
Prikaži puni opis
Parametri
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
3dana
Ažurirano:
1dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Boulevard Féart, Dinard
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.