SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
173 000 €
(3 392 € / m²)
Prodaja
2
1
51 m²
Impasse du Pré Dimanche, Créteil

spavaća soba2
stan51 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Alexandra Gatellier vous propose: Cet appartement 2 pièces située à Créteil, au 2 eme étage avec ascenseur, offre un espace de vie confor...

Ostalo
Dob ponude: 4dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

Impasse du Pré Dimanche, Créteil
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu