SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
86 000 €
(2 457 € / m²)
Prodaja
2
1
35 m²
Rue Édouard Branly, Creil

spavaća soba2
stan35 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Sofyane Tarraf vous propose: -- T2 à 10min de la gare de CREIL desservant Paris Nord en 25min avec de faibles charges de copropriété !! -...

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Rue Édouard Branly, Creil
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu