SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
189 000 €
(3 316 € / m²)
Prodaja
3
1
57 m²
Rue Vieille Saint-Martin, Courdimanche

spavaća soba3
stan57 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Idéalement situé à Courdimanche, dans un environnement agréable et recherché, découvrez ce charmant appartement de 3 pièces, à proximité immédiate de ...

Plin
Dob ponude: 33dana
Ažurirano: 26dana

Lokaliteti

Rue Vieille Saint-Martin, Courdimanche
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

l'Adresse - Boillet Immobilier - l'Adresse Cergy

Slični oglasi

Slično u inozemstvu