SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
215 950 €
(3 085 € / m²)
Prodaja
3
1
70 m²
Rue de la Paix, Couëron

spavaća soba3
stan70 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

iad France - Franck Hamon (06 20 82 29 91) vous propose : Sur la commune de Couëron, un appartement type 3 de 70m² environ en plain-pied, avec GARAGE ...

Ostalo
Dob ponude: 491dana
Ažurirano: 491dana

Lokaliteti

Rue de la Paix, Couëron
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu