SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
142 000 €
(1 379 € / m²)
Prodaja
3
1
103 m²
Place Clément Janequin, Coubon

spavaća soba3
stan103 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Priscille Branquinho vous propose: COUBON - Vivre comme à la campagne… tout en étant en appartement et à 3 minutes du centre-ville à pied...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

KatVisoki stropoviDrveni podPrirodno svjetloZaseban wcHodnik

Ostalo
Dob ponude: 5dana
Ažurirano: 5dana

Lokaliteti

Place Clément Janequin, Coubon
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu