SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
629 000 €
(5 566 € / m²)
Prodaja
4
1
113 m²
Place Ernest Brochier, Coublevie

spavaća soba4
stan113 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

À deux pas du centre-ville de Voiron, appartement récent, offrant des prestations de qualité, modernes et des volumes rares. D’une surface habitable d...

Ostalo
Dob ponude: 1dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Place Ernest Brochier, Coublevie
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Amandine MARTINON

Slični oglasi

Slično u inozemstvu