SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
182 875 €
(2 813 € / m²)
Prodaja
3
1
65 m²
Rue de Rennes, Corps-Nuds

spavaća soba3
stan65 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Nouveauté chez ALG IMMO JANZE ! Découvrez ce superbe appartement de Type 3 en rez-de-jardin sur la commune de CORPS-NUDS (35150). Idéalement situé, c...

Električni
Dob ponude: 26dana
Ažurirano: 23dana

Lokaliteti

Rue de Rennes, Corps-Nuds
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Alg Immobilier

Slični oglasi

Slično u inozemstvu