SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
149 900 €
(2 828 € / m²)
Prodaja
2
1
53 m²
Rue Maurage, Corbeil-Essonnes

spavaća soba2
stan53 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Hugo Goncalves Monteiro - Ribeiro vous propose: Coeur de ville de Corbeil-Essonnes - A vendre beau 2 pièces de 53 m2 avec balcon.Dans rés...

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Rue Maurage, Corbeil-Essonnes
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu