SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
135 000 €
(3 293 € / m²)
Prodaja
2
1
41 m²
Rue Maurage, Corbeil-Essonnes

spavaća soba2
stan41 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

À Corbeil-Essonnes, dans un environnement pavillonnaire calme et recherché, cet appartement de 2 pièces d'environ 41 m2 en rez-de-chaussée se distingu...

Toplinska pumpa
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Rue Maurage, Corbeil-Essonnes
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ZEFIR IMMOBILIER

Slični oglasi

Slično u inozemstvu