SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
298 000 €
(2 811 € / m²)
Prodaja
4
1
106 m²
Rue Maurage, Corbeil-Essonnes

spavaća soba4
stan106 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Découvrez ce bel appartement de 106 m², idéal pour une famille recherchant confort et proximité. Situé au 1er étage d'un immeuble moderne de trois niv...

Plin
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Rue Maurage, Corbeil-Essonnes
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ZEFIR IMMOBILIER

Slični oglasi

Slično u inozemstvu