SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
145 000 €
(2 042 € / m²)
Prodaja
4
1
71 m²
Place de l'Hôtel de Ville, Compiègne

spavaća soba4
stan71 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - François Legre vous propose: Appartement 4 Pièces, 3 Chambres de 71 m2 situé au deuxième étage d'un immeuble en pierre en comportant tro...

Ostalo
Dob ponude: 71dana
Ažurirano: 71dana

Lokaliteti

Place de l'Hôtel de Ville, Compiègne
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu