SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
1 540 000 €
(11 667 € / m²)
Prodaja
5
1
132 m²
Chemin de la Côte Pugin, Combloux

spavaća soba5
stan132 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Located in a quiet, sought-after residential area of Combloux, within an intimate condominium complex comprising just 6 main units, this family-friend...

Električni
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Chemin de la Côte Pugin, Combloux
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

BARNES Mont-Blanc Megève

Slični oglasi

Slično u inozemstvu