SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
336 000 €
(4 048 € / m²)
Prodaja
5
1
83 m²
Rue Gabriel Péri, Colombes

spavaća soba5
stan83 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Situé à Colombes, rue Pierre Baduel, cet appartement familial de 83,13 m² situé au 2ᵉ étage d'une résidence bien entretenue, idéal pour une famille à ...

Ostalo
Dob ponude: 8dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Rue Gabriel Péri, Colombes
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ZEFIR IMMOBILIER

Slični oglasi

Slično u inozemstvu