SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
370 000 €
(5 781 € / m²)
Prodaja
3
1
64 m²
Rue Gabriel Péri, Colombes

spavaća soba3
stan64 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Elodie Hembert vous propose: Appartement PETITE-GARENNE T3 avec box, cave, ascenseur, gardien, DPE CA quelques minutes à pieds de la gare...

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Rue Gabriel Péri, Colombes
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu