SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
529 000 €
(6 531 € / m²)
Prodaja
4
2+
81 m²
Rue Gabriel Péri, Colombes

spavaća soba4
stan81 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Laissez-vous séduire par cet élégant duplex de 81 m², situé au sommet d'une résidence moderne à Colombes. Accessible par un escalier privatif, ce bien...

Plin
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Rue Gabriel Péri, Colombes
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ZEFIR IMMOBILIER

Slični oglasi

Slično u inozemstvu