SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
209 000 €
(6 742 € / m²)
Prodaja
1
1
31 m²
Rue Gabriel Péri, Colombes

spavaća soba1
stan31 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Au 1er étage d'une résidence recherchée Rive-Gauche, nous vous proposons ce joli studio avec vue latérale sur mer. L'appartement situé dans une réside...

Ostalo
Dob ponude: 29dana
Ažurirano: 29dana

Lokaliteti

Rue Gabriel Péri, Colombes
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Cooper Immobilier Lgm

Slični oglasi

Slično u inozemstvu