SUPA24
269 900 €
(3 697 € / m²)
Prodaja
3
1
73 m²
Rue du Ladhof, Colmar

spavaća soba3
stan73 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Au coeur de Colmar, dans une résidence de standing découvrez ce spacieux 3 pièces orienté Sud sur un parc intérieur. Ses beaux volumes avec une pièce ...

Ostalo
Dob ponude: 4dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

Rue du Ladhof, Colmar
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Agence Contact Immo Alsace

Slični oglasi

Slično u inozemstvu