SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
198 000 €
(2 386 € / m²)
Prodaja
4
1
83 m²
Rue du Ladhof, Colmar

spavaća soba4
stan83 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Nadia Rebelo Correia vous propose: Appartement Lumineux T4 avec Balcon - Colmar CentreSitué en plein cOEur de Colmar, à proximité des com...

Ostalo
Dob ponude: 17dana
Ažurirano: 17dana

Lokaliteti

Rue du Ladhof, Colmar
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu