SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
169 000 €
(2 315 € / m²)
Prodaja
4
1
73 m²
Rue du Ladhof, Colmar

spavaća soba4
stan73 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Albena Matten vous propose: Opportunité à saisir ! Appartement spacieux avec balcon orienté Est !Situé au cOEur de Colmar, cet appartemen...

Ostalo
Dob ponude: 78dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

Rue du Ladhof, Colmar
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu