Popis ponuda
8
8
8
610 000 €
(8 592 € / m²)
Prodaja
3
1
71 m²
Impasse Saint-Sauveur, Cogolin
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
3
stan
71 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
Appartement T3 de 71 m² – Terrasses, double stationnement / Marines de Cogolin – Vue mer
Situé au sein d'une résidence sécurisée et recherchée aux Ma...
Prikaži puni opis
Parametri
Oprema i značajke
lift
Bazen
Generirano iz umjetne inteligencije
Oznake automatski generira umjetna inteligencija na temelju fotografija i opisa nekretnina.
Terasa
Pogled
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Ostalo
Energetski intenzitet:
Energetski certifikat (EPC) ocjenjuje energetsku učinkovitost na ljestvici od A do G.
E - Neekonomično
Vrsta zgrade:
Ostalo
Vrsta grijanja:
Električni
Prikaži sve parametre
Dob ponude:
123dana
Ažurirano:
18dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Impasse Saint-Sauveur, Cogolin
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.
Zatražite točnu adresu
Uvećaj kartu
Građanski sadržaji
Agence De Saint Tropez - Fournials & Mougel Associés
Prikaži telefon
Kontaktirajte prodavatelja
Agence De Saint Tropez - Fournials & Mougel Associés