SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
229 000 €
(2 974 € / m²)
Prodaja
4
1
77 m²
Place Charles de Gaulle, Cluses

spavaća soba4
stan77 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Fanny Caffiaux vous propose: Au cOEur de la charmante ville de Cluses, découvrez ce lumineux appartement de 4 pièces situé au 5ème étage ...

Ostalo
Dob ponude: 12dana
Ažurirano: 12dana

Lokaliteti

Place Charles de Gaulle, Cluses
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu