SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
199 500 €
(1 583 € / m²)
Prodaja
6+
1
126 m²
Petit Chemin de la Sarre, Clermont-Ferrand

spavaća soba6+
stan126 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Igor Medjean vous propose: Appartement T6 à rafraîchir avec Garage.Cet appartement spacieux de 126m² situé au 4ème étage d'une résidence ...

Ostalo
Dob ponude: 11dana
Ažurirano: 11dana

Lokaliteti

Petit Chemin de la Sarre, Clermont-Ferrand
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu