SUPA24
168 900 €
(3 839 € / m²)
Prodaja
2
1
44 m²
Boulevard Léon Jouhaux, Clermont-Ferrand

spavaća soba2
stan44 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Résidence Franc Rosier, située à Clermont-Ferrand. Appartement neuf de Type 2 avec Terrasse. Environnement urbain dynamique, à proximité immédiate du ...

Ostalo
Dob ponude: 9dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Boulevard Léon Jouhaux, Clermont-Ferrand
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Brun Esteve Immobilier

Slični oglasi

Slično u inozemstvu