SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
227 000 €
(2 204 € / m²)
Prodaja
4
1
103 m²
Petit Chemin de la Sarre, Clermont-Ferrand

spavaća soba4
stan103 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Au cœur du centre-ville, au 2éme et dernier étage d’un immeuble de caractère, ce duplex séduit par son atmosphère singulière et son élégance discrète....

Ostalo
Dob ponude: 45dana
Ažurirano: 45dana

Lokaliteti

Petit Chemin de la Sarre, Clermont-Ferrand
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Brun Esteve Immobilier

Slični oglasi

Slično u inozemstvu