SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
155 150 €
(2 316 € / m²)
Prodaja
3
1
67 m²
Boulevard Léon Jouhaux, Clermont-Ferrand

spavaća soba3
stan67 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Le Cabinet Coubertin vous propose, en exclusivité, à Clermont-Ferrand, secteur Montjuzet, dans une copropriété très bien entretenue et au calme, un ap...

Plin
Dob ponude: 78dana
Ažurirano: 37dana

Lokaliteti

Boulevard Léon Jouhaux, Clermont-Ferrand
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Cabinet Coubertin

Slični oglasi

Slično u inozemstvu