SUPA24
Dnevni boravak; pogled, pločice, prirodna svjetlost
Dnevni boravak; pogled, pločice, prirodna svjetlost
Dnevni boravak; pločice, prirodna svjetlost, renoviran
551 900 €
(4 028 € / m²)
Prodaja
5
1
137 m²
Boulevard Léon Jouhaux, Clermont-Ferrand

spavaća soba5
stan137 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

iad France - Cyrille Figureau vous propose: Superbe appartement T5 derniere étage avec terrasse à Clermont-FerrandDécouvrez ce magnifique appartement ...

Ostalo
Dob ponude: 76dana
Ažurirano: 28dana

Lokaliteti

Boulevard Léon Jouhaux, Clermont-Ferrand
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu