SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
246 000 €
(5 591 € / m²)
Prodaja
2
1
44 m²
Place Hector Berlioz, Claix

spavaća soba2
stan44 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Sarah Rozière (06 99 86 19 42) vous propose : Appartement T2 avec balcon à Claix.Nichée au cOEur d’un parc classé à la française dans la ...

Ostalo
Dob ponude: 74dana
Ažurirano: 74dana

Lokaliteti

Place Hector Berlioz, Claix
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu